Yogalærere

Nedenfor er en liste over sertifiserte Iyengar yoga-lærere i Norge. For å være på listen må du være medlem av foreningen.
Alle sertifiserte Iyengar yoga-lærere i Norge i denne lista er medlem av Iyengaryogaforeningen i Norge og Sverige.
Alle Iyengar yoga lærere er utdannet på et meget høyt nivå. Det er en del av hvorfor Iyengar yoga er en av de mest praktiserte yoga-metodene i verden. Når du ser dette merket, betyr det at en introduksjonslærer med har minst tre års erfaring med Iyengar yoga med en kvalifisert lærer, og en tre-årig lærerutdanning.
Junior- og seniorlærere har praktisert og undervist i mange år og har bestått flere evalueringer. Det er et krav for alle Iyengar yoga-lærere å opprettholde sin faglige utvikling hvert år for å opprettholde sitt sertifikat.

SENIOR INTERMEDIATE III
Tummon, Brigitta
Iyengar Yoga Oslo
brigitta.tummon@gmail.com

Junior Intermediate IIl
Brattli, Janna
Kirkeveien 64 (inngang A, på baksiden av bygget)
0364 Oslo
Postadresse: Thurmannsgt 14c, 0461 Oslo
+47 21 45 60 80
janna@mandalayoga.no

JUNIOR INTERMEDIATE II
Willi, Stefanie
Odden 9
3830 Ulefoss
Norge
steclara@online.no

Skråning, Vigdis Vilje
Elgtaret 46 A
1415 Oppegård
+47 98241963
vigdizen@yahoo.no

JUNIOR INTERMEDIATE I

Hetland, Selma
Steingata 102 C HO 202
4023 Stavanger
+47 97578952
selma_hetland@hotmail.com

​​​​Mauritzen, Bodil
Lalla Carlsens gt 9
4018 Stavanger
+47411646364
bodil@yogayoga.no

Svenkerud, Lise
Fjellvangveien 2
1488 Hakadal
+47 41424610
lise.svenkerud@gmail.com

Øverdahl, Jorid 
Kong Inges gt. 30
7052 Trondheim
+47 992 44 023
jorid@yogatrondheim.no
 

INTRODUCTORY II

Assadi Talajic, Nada
Øvre Strandgate 113
4005 Stavanger
nada_talajic_assadi@hotmail.com

Aanundsen, Bodil
Enrum 2
4616 Kristiansand
post@pranayogastudio.no

Berg, Brigitte
Opplandsveien 416
4886 Grimstad

+47 47686991
grimstadyoga@gmail.com

Bless, Charlotte
Rustadtorget 10
1430 Ås
+47 41287443
charlotte.bless@outlook.com

Clementsen, Benedicte
Schweigårdsvei 29
5063 Bergen
post@yogarommet.no


Christensen E, Helen
Gammelveien 45
8030 Bodø
+47 90 227501
helen@outlook.com

Damli, Line
Grönnestölslien 63
5073 Bergen
line.damli@gmail.com

Elvemo, Bente
Arefjordsdalen 11
5350 Brattholmen
+47 95005755
post@bonavitayoga.no


Engen, Björghild
Alstadstoppen 25
8072 Bodö
+47 95 036629
bjhengen@yoganorth.no

Frafjord, Elin
Privatgata 1
14012 Stavanger
elinlamai@hotmail.com


Johnson, Lucy
Skiringssalveien 134A
3213 Sandefjord
+47 92 081030
karsteinlucy@msn.com

Houe Kirsten Wielandt
Skogheim, Rallevegen 307
3804 Bö i Telemark
+47 41 1234 82
E-post:kwhoue@gmail.com


Kemeny, Siri
Sagadammen 26
0884 Oslo
+47 975 53 776
sirikeme@gmail.com



Mahieu, Katinka
Oscars Gate 43
0258 Oslo
+47 91 682848
123katinka@gmail.com

Reinholdtsen Innvaer, Astrid
Nedre Nattland 40C
5099 Bergen
+47 93 642132
astridrein@hotmail.com


Saastad H, Trond
Smedhusåsen 28
1570 Dilling
+47 94 148415
trond@asana.no

Skaug S, Anne Grethe
Østerhavgberget 45
2415 Heardsbygd
+47 97 516383
ru.skaug@outlook.com

Slade, Gwyneth
Skogfaret 17
1455 Nordre Frogn
+47 46 632302
norsktrolls@gmail.com

Tang, Mei
Dusavikveien 156
4029 Stavanger
+4799105978

Vlek, Line
Holbergsgate 40
4614 Kristiansand
post@emijoly.no